Rozpoczynamy Cover awArts 2018

3 minuty czytania

To już szósta podróż najlepszych okładek, w jaką rusza Cover awArts 2018. Z każdą edycją zbieramy wasze opinie i pomysły, więc i tym razem nie obędzie się bez zmian. Oczywiście na lepsze!

Dla tych, co nie wiedzą: Cover awArts to konkurs, który co roku odkrywa najlepszy polski dizajn muzyczny. Dzięki waszym głosom i głosom ludzi ze świata muzyki i sztuki wyłaniamy najlepsze okładki, z którymi następnie podróżujemy po Polsce pokazując Wam je z bliska.

Od tej edycji internauci i jury profesjonalistów łączą siły, by wspólnie wybrać Okładki Roku. Głosy zliczamy pół na pół, metodą znaną najbardziej z Eurowizji (i to jedyne podobieństwo). Ponadto, nasze grono ekspertów wyłoni również Oprawę Graficzną Roku. Do składu sędziowskiego dołączyły kolejne ikony świata mediów, dizajnu i sztuki. W jury gościmy m.in. Edgara Bąka, Patryka Hardzieja, Wilhelma Sasnala, Normana Leto.

Przed nami więc szerokie spojrzenie na muzyczny dizajn z wielu perspektyw. Przeżywanie święta dobrze opakowanej muzyki w takim gronie to czysta przyjemność.

Maszyna rozpędza się. W tym roku otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń – aż 242! To spośród nich wybieramy finalną trzydziestkę. Chcecie zobaczyć zwycięskie projekty na żywo? Decybelowe Tournée obejmie jeszcze więcej przystanków, niż w poprzedniej edycji. Szczegóły dotyczące miejsc, które ugoszczą wystawę Cover awArts 2018 podamy wkrótce.

Które projekty w tym roku dostaną bilet na podróż? To zależy od Was! Już teraz możecie wybrać swoje ulubione polskie okładki roku. Głosowanie trwa do 6 stycznia.

Głosuj!
logo Cover awArts 2018

Powiązane artykuły:

  • Cover awArts 2018 w Dizajn BWA Wrocław

    Przed nami ostatni przystanek tegorocznego tournée Cover awArts. To szósta edycja naszego plebiscytu, a Wrocław będzie szóstym miastem, które odwiedzi wystawa. Program wystawy też musi być na sześć, mamy więc dla was kilka atrakcji.

  • Rozpoczynamy Cover awArts 2018

    Podczas każdej podróży zbieramy opinie i pomysły, by kolejną trasę zaplanować jeszcze lepiej. Nie obędzie się więc bez zmian. Oczywiście na lepsze!

Comment: 1

Sorry, the comment form is closed at this time.